• Wpisów: 89
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 02:55
  • Licznik odwiedzin: 7 969 / 1570 dni
 
perelkaiherunia
 
Dzisiaj wpis o powstaniu warszawskim.

Ja jako osoba bardzo młoda wiem więcej niż  45 % tego społeczeństwa o powstaniu warszawskim [itp]. Czemu? Czemu w szkołach uczą o [np.] głupich grzybkach, anie o żołenierzach? O naszych barwach? O tym jak to wyglądało? Czemu w tym cholernym kraju jest tak mało patryjotów?


Może dlatego że teraz najważniejsze są fejmy, swagi i robienie sobie selfie?
Tak!
Włąsnie dlatego ale nie tylko!
Czy ktoś z was słyszał żeby powstańcy palili "trawę" lub pili nadmiernie dużo alkocholu?
Bo ja nigdy.
I do wszystkich osób które się tną, maja poniżej 18, a piją lub palą i do osób wpatrzonych w MINECRAFTA [daję przykład nie chodzi mi konkretnie tylko o tą grę jak kogoś uraziłam przepraszam] poco to robicie? Nie lepiej wyjść na powietrze? Albo czytac książki, nwm robić coś POŻĄDNEGO?!
Kiedyś na lekcji przyrody nie było pani i mieliśmy zastępstwo z p. od hist. pani puściła nam filmik z 63 dni chwały. Na końcu filmiku były pokazane twarze osób starszych które walczyły. Wszyscy chłopcy zaczeli się śmiać oraz jedna głupia Laura z mojej klasy. Chciałam ich udusić, zakatrupić!

Powiedziałam że sami będą tak wyglądać, a oni na to że będą 100 razy piękniejsi. Ciekawe czy będzie ich do śmiechu jak rozpocznie się wojna. I jak cudem przeżyją to będą żałować. Żałować tego że nie byli patryjotami.

I teraz piszę do wszystkich osób które mają w dupie patryjotyzm.
Przepraszam za błędy ale pisze zrospaczona i nie zważam na nie.
ღAnia
Sorka nie mogę dodać zdjęcia

Nie możesz dodać komentarza.